Tuesday, 28.05.2024, 13:36
Main » Ad Board » ДРЕВЕН ЕГИПЕТ И АФРИКА » Литература

О. О. Романова - Доброчесна людина в Стародавньому Єгипті
29.08.2021, 07:43

Анализ на древноегипетската концепция за моралните ценности и добродетелния живот въз основа на автобиграфичните текстове от епохите на Старото и Средното царство.

Олена Олексіївна Романова - Доброчесна людина в Стародавньому Єгипті за автобіографічними текстами від Давнього до Середнього Царства, Київ, Інститут сходознавства імени А. Ю. Кримського НАНУ, 2010

- на украински език, от ResearchGate, формат PDF. Сваляне с ляв бутон (downloading by left button) от страницата на предоставящия сървър, после през бутона Download full text/after by Download Full Text button.

АЛТЕРНАТИВЕН ЛИНК / ALTERNATIVE LINK:

Олена Олексіївна Романова - Доброчесна людина в Стародавньому Єгипті за автобіографічними текстами від Давнього до Середнього Царства, Київ, Інститут сходознавства імени А. Ю. Кримського НАНУ, 2010

- на украински език, от Google Drive, формат PDF. Сваляне с ляв бутон (downloading by left button) от страницата на предоставящия сървър, после през бутона стрелка надолу/after by down arrow button.

 

Added by: Admin | | Tags: Средно царство, древноегипетски биографии, древноегипетска етика, Старо царство, сапиентална литература, Древен Египет, древноегипетска литература
Views: 328 | Placed till: 29.09.2021 | Rating: 0.0/0
Total comments: 1
1 Admin  
0
В монографії досліджуються етичні принципи Стародавнього Єгипту за автобіографічними текстами доби Давнього Царства, Першого перехідного періоду та Середнього Царства. Розглядаються моральні норми, що регулювали взаємостосунки особи з царем, з іншими людьми, у сім зі світом сакрального та у галузі заупокійного культу. Аналізується вплив чинників історичного характеру на виникнення та розвиток етичного дискурсу.

Книга розрахована на фахівців-єгиптологів, дослідників історії стародавнього світу та студентів історичних факультетів вищих навчальних закладів.

Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]